Kam vyrazit v Brně na rande?

Hvězdárna a planetárium – Někdy se krásné romantické gesto vyplatí víc, jak drahý dárek. Vezměte svoji drahou polovičku pod hvězdnou oblohu a pošeptejte do ouška něco pěkného. Brněnská Hvězdárna a planetárium nabízí bohatý program, kdo by si rád rande prodloužil, může se projít v okolí Kraví Hory.


Čokoládovna – Pokud nechystáte milostnou schůzku na pozdní hodiny se sexuchtivými úmysly, ale nějaké to afrodiziakum by se vám hodilo do krámu…

Interiérový minigolf – Jestli jste sportovně nadaní a chcete se před svou milou nebo milým vytáhnout, je tento sport ideální volba. Zvládnou ho i sportovní antitalenti, odpůrci pohybu a lenoši, navíc na vás ani nenaprší, pokud nemá majitel objektu děravou střechu.

Plavba lodí po přehradě – Tady záleží, jak chcete na svůj objekt zapůsobit, jestli jste již spolu déle a pod. Romantická projížďka se dá spojit s lahodnou večeří. Pokud budete dostatečně bodovat, přeji příjemné zakotvení v temných hlubinách.

Čajovna – Doporučuji v případě, že si nejste milostnou schůzkou moc jistí, s vyhulenou hlavou z kvalitní vodní dýmky se vše lépe snáší.

Piknik – V tomto případě se fantazii meze nekladou a pověstná jiskra díky malé dece lépe přeskočí.

Obora v Kohoutovicích – Aneb výlet za prasátky. Ideální místo na první i poslední rande. Zde můžete názorně ukázat, jak by se partner neměl chovat, pokud o vás stojí a v případě, že o vás přichází, proč tomu tak je.

Procházka v Mariánském údolí – Chůzí na čerstvém vzduchu nikdy nic nepokazíte, ti sportovněji nadaní si mohou cestu prodloužit a urychlit jízdou na bruslích, kole, koloběžce a pod.

A jaké originální rande jste zažili vy? 🙂


O Petra P. 50 Článků
Hyperaktivní maminka s velkou vášní ke knížkám, kafíčkování s kamarádkami a nadšenec pro vše nové.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..