10 Způsobů, jak mít lepší sex

1. Vyzkoušejte jinou denní nebo noční dobu. Sex není povinná docházka do práce, proto si můžete svůj příchod ,,píchnout,, kdykoliv.


2. Neplánujte si ho, obzvláště muži jsou na přehnané plánování alergičtí. Berou to z vaší strany jako nátlak, vytrácí se chuť lovit a vy nemáte prostor pro svádění. Nejčastěji tato situace nastává u párů, které se dlouhodobě snaží o dítě a paradoxně to může být jeden z faktorů neúspěchu v početí.

3. Vyměňte televizi v ložnici za zrcadlo. Ložnice je intimní prostor určený ke spánku i k milování, není to veřejná místnost pro návštěvy a není vaší povinností nově příchozím ukazovat celý byt. Nabídněte vyhovující prostor své drahé polovičce a budete se divit, jak se vám odvděčí. Odpůrci vlastního těla se ho buď naučí milovat a respektovat nebo s případnými faldíky něco udělají. Odstranit zrcadlo není problém a nejlepší milenky nemusí mít nutně nejlepší postavu.

4. Opatřete si pohodlnou postel s vhodnou matrací. Lepší slyšet muže vrnět blahem, než starobou vrzající postel.

5. Nedělejte si z ložnice skladiště nebo úložný prostor pro věci, které nevíte kam umístit. Tohle pravidlo patří především pořádkumilovným ženám a ony moc dobře ví, proč.

6. Občas jen tak mimochodem usněte namalovaná v erotickém prádýlku se škraboškou…

7. Nejlepší snídaně, orální snídaně!

8. Lehké přidušení u mužů způsobí kvalitnější orgasmus.

9. Pokud je muž méně obdařen, erektivní vibrační kroužek vše napraví.

10. Co má žena, která má stále dobrou náladu a vyzařuje z ní pozitivní energie? Kvalitní sex!


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..