10 nejujetějších vánočních dárků aneb vtipné a veselé Vánoce!

instantni snih1. Instantní sníh v plechovce ( stačí zalít vodou a máte k dispozici 1,5l dekoračního sněhu, který můžete použít dle libosti jako doladění vánočního stromečku, zasněžení betlému nebo třeba parapetu u okna). Vaše malé děti tak aspoň poznají jak vypadá ten opravdový sníh, kdyby náhodou napadnul.


 

 

 

 

 

 

 

otomatone2.  Otamatone ( nebojte, není to žádná zaklínací formulka. Tato hračka se postupně stává velice oblíbenou po celém světe.  Jedná se o hudební hračku, s kerou si můžete hrát třeba i v kanceláři. Vypadá jako větší hudební nota. )

 

 

 

 

 

Protimasturbační kříž3. Protimasturbační kříž ( mno co k tomu dodat. Název mluví za vše. Jedná se o jakousi podložku ve tvaru kříže, kde pomocí popruhů ze suchých zipů znehybníte dítě. Změnila bych to na masturbační kříž určený k mileneckým hrátkám )

 

 

 

 

daruj hovno4. Daruj hovno ( stejnojmenný internetový obchod nabízí sloní trus, který zašle na vámi zvolenou adresu. Můžete tak vtipně nachytat člověka se kterým se rádi škádlíte. Nebo poslat vánoční baliček někomu, kdo vás doslova se-e. )

 

 

 

 

 

 

 

davkovač5. Dávkovač cornflakes ( v tomto příadě se nejedná zas až tak moc o ujetý dárek. Je to pěkný dezignový doplněk pro lidi, kteří rádi posnídají ,,něco dobrého z mističky,,)

 

 

 

 

 

 

 

6. Česká chlastačka  ( desková hra s alkoholickými úkoly vhodná pro větší párty a oslavy)

 

Špalíček dobrých českých vtipů7. Špalíček dobrých českých vtipů ( kniha je sbírkou tisíce anekdot, které jsou rozděleny do příslušných kategorií, pěkný dárek pro človíčky, kteří rádi baví ostatní)

 

 

 

 

 

 

 

 

Menstruační Barbie8. Menstruační Barbie ( klasická Barbie slaví již šedesát let, ale první periody se dočkala až nyní. Výrobek americké firmy rozděluje společnost na dva tábory. Jedněm se nápad líbí, druhým příjde nechutný.)

 

 

 

 

Stříkačková propiska9. Stříkačková propiska ( pokud se vaše profese točí kolem zdravotnictví je to vhodný a vtipný dárek třeba pro kolegyni. Dá se o všem využít i jako dárek pro hypochondrického člena rodiny.)

 

 

 

 

 

 

 

BaconDeodorant10. Deodorant s vůní slaniny ( no comment )

 

 

 

 

 

Já už dárky mám a co vy?


O Petra P. 50 Článků
Hyperaktivní maminka s velkou vášní ke knížkám, kafíčkování s kamarádkami a nadšenec pro vše nové.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..