Psí pisoáry

Už jste slyšeli o psích pisoárech?


Tuto novinku pro milovníky psů zdobí již celé Brno a trend se rozrůstá po celé České republice. Má velký úspěch a proto se mohou na ,,slušňáka“ vymočit už i pejsi v Popradu na Slovensku, i když zatím jen na zkoušku.

psi pisoarO co se jedná? Zarytým milovníkům pejsků, kočiček a všeobecně zvířátek nevadí jejich producírování se na veřejnosti a nad počůraným rožkem domu nedaleko parku se jen pousmějí, nevadí jim, když jejich miláčci pobíhají po dětských hřištích a sem tam naopak miminčiným miláčkům pomočí kyblíček s lopatičkou. Na druhé straně jsou lidé, kteří zvířátka moc neprožívají a nemají pro jejich drobné prohřešky pochopení. Právě těmto lidem svítá na lepší časy. Psí pisoár je kreativně stvárněný panel pro směrování moči na jedno, předem určené místo. Svým vzezřením upoutá jejich pozornost a díky systému trvalé pachové stopy ho prostě milují a chtějí používat každý den. Je ale na jejich pánečcích, aby pak pejsky nenechávali značit jakákoliv místa, kde se jim zachce. Pokud bude psích pisoárů ve městě dostatek, bude jasné, kde psíci čurat mohou a proto si tento obdivuhodný projekt zaslouží vaši pozornost.


O Petra P. 50 Článků
Hyperaktivní maminka s velkou vášní ke knížkám, kafíčkování s kamarádkami a nadšenec pro vše nové.

1 Komentář

  1. no v Brně bych zrovna neřekl, že jsou na každém rohu … ale už se těšímaž to bude a náš barák přestane být zapáchajícím cosi — je to fakt strašně jak pejskaři nevidí co jejich psi způsobují.
    Hned to navrhnu na výboru společenství zda to nekoupit … díky za tip.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.