Kdo je JILLIAN MICHAELS?

Jillian je uznávaná osobní trenérka fitness. Narodila se v roce 1974 a žije v Kalifornii. Proslavil jí hlavně její jednoduše koncipovaný cvičební program, který obletěl celý svět. Díky němu mnoho žen i mužů zhublo a dostalo se do skvělé formy.


Jak cvičení funguje?

Nejznámější z Jullianiných cvičebních programů je její takzvaná výzva 30 day shared. Která je volně ke zhlédnutí na kanálů youtube.com. 30 day shard je rozdělen do tří levelů, u kterých se stupňuje obtížnost. Každý level trvá maximálně 30 minut a cvičí se každý den.

Cvičení působí velmi jednoduše, během třiceti minut se nejprve cvičenci rozehřejí a dále se rychle střídají cardio zóna a posilování, na závěr cvičení je ještě lehké protažení. Ve videu se objevují cviky jako skákání panáků, skákání přes švihadlo, sedy-lehy, zdvihy a podobné ne příliš komplikované cviky.

Jillian Michaels funguje právě díky tomuto rychlému střídání, vybrala a spojila to nejlepší z kik-boxu, pilates, jógy a aerobního cvičení. Během několika dnů si svaly na pohyb zvyknou. Během cvičení se opravdu maká bez přestávky, takže se spalují tuky. Na videích spolu s Jullian předcvičují další dvě dámy, jedna předvádí cviky pro začátečníky a druhá pro pokročilé.

Výsledky cvičení jsou patrné již po několika dnech ne jen na úbytku váhy, ale především objemu pasu, stehen, paží nebo boků. Před začátkem výzvy se měří partie a v průběhu se sleduje, jak centimetry ubývají, což je obrovská motivace.

Na internetu jsou také další cvičební programy Jullien Michaels, které už jsou zaměřené na posilování a tvarování.

Spolu s cvičením se také doporučuje zlepšit životosprávu a jíst zdravě.Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.